|
Drozdzie ironia, kpina to jedyna metoda na gościa, który uważa, że sędziowie stalinowscy są porównywalnie poszkodowani przez system co bohaterzy którzy przez nich byli torturowani w ubeckich celach. Promowanie optymizmu? nie wiem co trzeba brać żeby coś takiego wymyślić i brać w tym udział.
|