Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22527
Stary 03.05.2013, 16:57
Wole taki marsz , niż Pisowskie marsze oszołomów z pianą na ustach lub patriotów rzucających kostkami chodnikowymi .