Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
22527
03.05.2013, 16:57
yarow
napisał(a):
Dzień białoczerwonej (sic!) Flagi
http://wpolityce.pl/galerie/52704-ro...zobacz-galerie
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Wole taki marsz , niż Pisowskie marsze oszołomów z pianą na ustach lub patriotów rzucających kostkami chodnikowymi .
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82