Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 01.05.2013, 09:42
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Samsung Galaxy Ace 2 posiada ktoś?

Jakieś opinie?
od około pół roku posiadam takowy.

Ogólnie nie narzekam, ale ma kilka wad.

Funkcjonalną wadą budowy tego telefonu jest brak zewnętrznego przycisku do robienia zdjęć - trzeba naciskać na ekranie, więc jak chcesz sobie zrobić zdjęcie z kimś sam lub na jakimś tle czegoś, to jest lekki problem.

Z rzeczy które mnie lekko irytują to między innymi to, że się lekko zawiesza - np. jak mam ustawioną opcję automatycznego obrotu ekranu, to obrót ekranu nie jest płynny i od razu, musi chwilkę pomyśleć zanim to wykona.

To co mnie jeszcze denerwuje to przycisk do blokowania/odblokowywania ekranu - jest z boku. Jak kupiłem sobie etui do którego się wkłada i wyciąga telefon, to ten przycisk mi się wciskał i jak przez przypadek dotknąłem ekranu, to mi się telefon odblokowywał.

Ale ogólnie nie narzekam, to są raczej takie techniczno-funkcjonalne szczegóły.
Odpowiedz cytując