WISŁAZWE napisał(a):

Samsung Galaxy Ace 2 posiada ktoś?
Jakieś opinie?
|
od około pół roku posiadam takowy.
Ogólnie nie narzekam, ale ma kilka wad.
Funkcjonalną wadą budowy tego telefonu jest brak zewnętrznego przycisku do robienia zdjęć - trzeba naciskać na ekranie, więc jak chcesz sobie zrobić zdjęcie z kimś sam lub na jakimś tle czegoś, to jest lekki problem.
Z rzeczy które mnie lekko irytują to między innymi to, że się lekko zawiesza - np. jak mam ustawioną opcję automatycznego obrotu ekranu, to obrót ekranu nie jest płynny i od razu, musi chwilkę pomyśleć zanim to wykona.
To co mnie jeszcze denerwuje to przycisk do blokowania/odblokowywania ekranu - jest z boku. Jak kupiłem sobie etui do którego się wkłada i wyciąga telefon, to ten przycisk mi się wciskał i jak przez przypadek dotknąłem ekranu, to mi się telefon odblokowywał.
Ale ogólnie nie narzekam, to są raczej takie techniczno-funkcjonalne szczegóły.