Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2013, 10:37
"Smuda: Wisłę trzeba wyczyścić ze szrotu"

Franciszek Smuda w rozmowie z PilkaNozna.pl przekonuje, że nie ma się czego wstydzić odnośnie swojej pracy w Regensburgu, bo to nie przez niego drużyna spadła. "Franz" jest teraz przymierzany do Wisły Kraków jako trener lub dyrektor sportowy.

- W Krakowie dwa razy już w życiu posprzątałem i ludzie kierujący Wisłą doskonale to wiedzą - mówi Smuda i dodaje: - Na początek przebudowy trzeba tę drużynę oczyścić z piłkarskiego szrotu.

Były selekcjoner zapewne ma na myśli wielu przepłacanych obcokrajowców.

źródło: pilkanozna.pl
Odpowiedz cytując