Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27112
Stary 27.04.2013, 19:26
Jade na balice odebrac osobę jutro. Pojade obwodnicą od strony opatkowic. Gdzie kierować sie na parking żeby było sprawnie i blisko do terminala odpraw..?
Odpowiedz cytując