|
mecz slabiutki ja wiekszosc w naszej lidze ale 3pkt w pelni zasluzone ciesza kolejni mlodzi ze dostaja szanse gry bo gdzie maja sie ogrywac jak nie w lidze
co do pucharow to jeszcze wszystko jest mozliwe do zdobycia 18pkt
mam nadzieje ze przyszly sezon Wisla zaliczy do udanych bo zeby bylo normalnie w naszej kopanej to takie druzyny powinny byc w czubie tabeli a nie gliwice i inne wynalazki z 3000tys kibicami na meczu
pozdro.
|