Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.04.2013, 10:07
mecz slabiutki ja wiekszosc w naszej lidze ale 3pkt w pelni zasluzone ciesza kolejni mlodzi ze dostaja szanse gry bo gdzie maja sie ogrywac jak nie w lidze
co do pucharow to jeszcze wszystko jest mozliwe do zdobycia 18pkt
mam nadzieje ze przyszly sezon Wisla zaliczy do udanych bo zeby bylo normalnie w naszej kopanej to takie druzyny powinny byc w czubie tabeli a nie gliwice i inne wynalazki z 3000tys kibicami na meczu
pozdro.
Odpowiedz cytując