Sartre napisał(a):

przyczynił się do Mistrzostwa Szkocji w 2012 bardziej, niż do Mistrzostwa Polski w 1999
|
Nikt tu nie mówi o Mistrzostwie w 1999 r...
2000/01, 2002/03, 2003/04, 2004/05, 2007/08, 2008/09, 2010/11 - w tych sezonach Paweł Brożek zdobywał z Wisłą seniorskie MP.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=180