Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23327
Stary 24.04.2013, 14:11
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Jesli przed meczem z Legią Lech w 3 kolejkach zgubi do niej jeszcze 2 punkty (np. remisując 1 mecz) to przy wygranej Legii mistrz już jest w Warszawie 3 kolejki przed końcem.
Już nie możecie sie doczekać co? Tak blisko i tak daleko

Bo jak narazie to Maciej Żurawski w swojej karierze zdobył wiięcej tytułów Mistrzowskich niż Legia w swojej blisko stuletniej historii. A Paweł Brożek tyle samo. Chichot losu?
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując