Wyświetl pojedynczy post
wiślak1992
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27102
Stary 23.04.2013, 18:35
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Robi się ciepło, czas ruszyć tyłek z domu i pograc w piłkę. Pytanie moje.. gdzie? Mieszkam na Ruczaju, mamy tu dwa Orliki ale terminy pozajmowane na ileś tygodni w przód, no i wypadałoby mieć jakąś większa ekipę. Jakieś inne boiska, nie-orilkowe, możecie zaproponować?
jedź do parku jordana tam prawie zawsze ktoś jest, więc śmiało sie można dołączyć
Odpowiedz cytując