|
Jesli przed meczem z Legią Lech w 3 kolejkach zgubi do niej jeszcze 2 punkty (np. remisując 1 mecz) to przy wygranej Legii mistrz już jest w Warszawie 3 kolejki przed końcem.
Przypuszczam, że dla Lecha i Legii decydujące będą 3 najbliższe kolejki. Kto w nich straci więcej, może nie odrobić.
Ostatnio edytowane przez -ja123- : 23.04.2013 o godz. 18:03.
|