borys napisał(a):

Oczywiscie, ze to syfna robota ale to swiadczy tez nie za dobrze o czlowieku ktory sie jej podjal, Jacek why? For money
"że jesteś Łysy ch... i legionista"
Jest.
|
Dlaczego? Ktoś musiał się tego podjąć. Jakby przyszedł stary Wiślak to by było ok, czy też od ch* byś go wyzywał? Dostał JB zadania takie jakie dostał i się nich wywiązuje, normalna sprawa. W obecnej sytuacji wdraża plan naprawczy, by się ta organizacja całkiem nie posypała i życzę mu w tym jak najlepiej.