|
Robi się ciepło, czas ruszyć tyłek z domu i pograc w piłkę. Pytanie moje.. gdzie? Mieszkam na Ruczaju, mamy tu dwa Orliki ale terminy pozajmowane na ileś tygodni w przód, no i wypadałoby mieć jakąś większa ekipę. Jakieś inne boiska, nie-orilkowe, możecie zaproponować?
|