Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27096
Stary 21.04.2013, 18:28
Robi się ciepło, czas ruszyć tyłek z domu i pograc w piłkę. Pytanie moje.. gdzie? Mieszkam na Ruczaju, mamy tu dwa Orliki ale terminy pozajmowane na ileś tygodni w przód, no i wypadałoby mieć jakąś większa ekipę. Jakieś inne boiska, nie-orilkowe, możecie zaproponować?
Odpowiedz cytując