comek napisał(a):

Boguski się w końcu przełamał, ale zagrał tylko dlatego, że goniliśmy wynik i nie było innych napastników.
Myślę, że jak DS i Genkov się wyleczą oni powinni grać.
Boguś, wybacz, ale mając tyle sytuacji trzeba je wykorzystywać.
Ewentualnie może być podwieszonym napastnikiem, bo na szpicy sobie zdecydowanie nie radzi.
Boki mamy obsadzone pewnie Sarki, Kosowki lub Małecki jak się wyleczy.
A w środku Iliev i Garguła- nie komentuje.
|
Sto razy bardziej wolę Boguskiego od Sikorskiego- z prostej przyczyny. Bogusia szuka piłka. Mimo że trochę marnuje tych setek to zawsze coś wciśnie. Sikorski natomiast jest zawsze spóźniony i lata jak głupek po tym polu karnym. Żadna bramka z Legią tego nie zmieni.
http://www.youtube.com/watch?feature...U0QTxtI#t=143s