Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20234
Stary 20.04.2013, 20:20
Boguski się w końcu przełamał, ale zagrał tylko dlatego, że goniliśmy wynik i nie było innych napastników.
Myślę, że jak DS i Genkov się wyleczą oni powinni grać.
Boguś, wybacz, ale mając tyle sytuacji trzeba je wykorzystywać.
Ewentualnie może być podwieszonym napastnikiem, bo na szpicy sobie zdecydowanie nie radzi.
Boki mamy obsadzone pewnie Sarki, Kosowki lub Małecki jak się wyleczy.
A w środku Iliev i Garguła- nie komentuje.
Odpowiedz cytując