|
Hmmm...
Potrzeba jest rewolucja (zmiana kompletnie wszystkiego) w postaci ewolucji (zmiany powinny być wdrażane stopniowo, systematycznie). Uruchomić wreszcie pion sportowy który, będzie funkcjonował na jasnych zasadach. Dyrektor pionu sportowego, zastępca dyrektora ds akademii piłkarskiej i piłkarstwa młodzieżowego; zastępca dyrektora ds scoutingu. Znaleźć trenera z jakimiś już sukcesami i doświadczeniem. Większość forumowiczów patrzy na zachód, a może by tak spojrzeć na południe (Vrba), wschód (Gonczarenko), czy na krajowych trenerów (Skorża). Trenerowi dać możliwość dobrania sztabu szkoleniowego i trochę spokoju. Zająć się wreszcie Wiślacką młodzieżą. Taki Moskal, Kulawik, Nawałka czy inni nie powinni pałętać się po Polsce. Nawałka na trenera zespołu, który bd występował w CLJ, Moskal do rocznika młodszczego, Kulawik do kolejnego itp. Pójść śladem Legii i nawiązać współpracę z np. Santosem (Cleber i Marcelo mogliby pomóc w prowadzeniu rozmów), Ajaxem. Pozwoliłoby to na m.in.: pozyskiwanie zawodników nie mieszczących się w kadrach tych zespołów; przyjrzenie się systemom szkolenia w tych klubach. Powinniśmy też monitorować nawiązać współpracę z mniejszymi klubami (coś już w tym temacie się dzieje), w celu lepszego monitorowania rynku piłkarskiego a także ogrywania Naszego narybku (Unia Tarnów, Polonia Bytom). Podziałać szerzej na polu marketingowym, więcej informacji o klubie na portalach społecznościowych, szukać nieustanie sponsorów.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|