Cytat:
|
Co daje wam prawo do mówienia w imieniu wszystkich kibiców: NIE CHCEMY? Już dawno nie wyrażacie opini ogółu a wyłącznie swoją.
|
Przyjdz na spotkanie SKWK i wyraż swoją opinię. A najlepiej wstąp do SKWK i zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko prezesa SKWK, znajdz podobnych do siebie jeszcze kilkudziesięciu i jako zarząd będziecie mogli wygłaszać inną opinię.
zrozum że nikt nie brał i nie będzie brał pod uwage zdanie napisane w internecie. Tym bardziej gdy wyrażane jest one z palców gości, którzy nigdy nie byli na stadionie Wisły, a takich na tym forum jest mnóstwo.. typowi livescorzy. Zresztą przez internet to mozesz sobie buty kupic, a nie dyskutować na tak poważne sprawy
Cytat:
|
Skoro odsyłasz mnie do Cupiała to po co jest SKWK?
|
Na pewno nie po to żeby podjechali pod dom Cupiała i zapytali "ej, Boguś, co tam?"
(Ty to masz jakieś chore wyobrażenia że nie wiem.. SKWK wyśle emaila do Cupiała i ten zaraz zrobi tak jak jest w nim napisane, albo przedzwoni do niego i spyta co ma zamiar zrobić..)
Cytat:
|
Nazywasz ten sezon SŁABSZYM, 12 miejsce i walczymy o utrzymanie? Kto z czołówki to przechodził.
|
Nikt bo my nie walczymy o utrzymanie. Nie dramatyzuj jak Stanowski z weszlo.
Cytat:
|
Było zbyt miło? Dobrze wiedziec, ze pasuje Tobie/Wam, że klub jest w tarapatach.
|
Też chciałbym rok w rok by piłkarze grali w Lidze Mistrzów. SKWK też by chciało by Wisła grała w LM, by była najlepsza, by zdobywała rok w rok mistrzostwa.. ale niektórzy mają wyobrażenia że w SKWK to zli ludzie z Kałuży, którzy chcą zniszczyć Wisłę, dlatego robią co mogą by promować klub, zapraszają dzieciaków na trybuny, oferują darmowe bilety dla młodzieży, organizuje spotkania w szkołach.. i można wymieniać.
Ale musisz zrozumieć że SKWK to nie jest Barcelońskie socios.. gdzie członków jest kilkaset tysięcy i płacą składki na klub.
Jakby wszystko od SKWK zalezało to Wisła już dawno grałaby w finale Lidze Mistrzów.. bo chcą tego tak samo jak Ty, ja i inni.
X-Ray napisał(a):

|
Głupota, sukces każdego w pucharach, jest naszym sukcesem.
|
Jaki sukces Wisła odniesie jeśli przykładowo Legia awansuje do LM?
Podaj chociaż jeden przykład.
Pieniądze, pełne trybuny, dodatkowi sponsorzy, prestiż, potencjalnie więcej zawodników (z górnej półki) chcących przywdziać trykot Legii i cała reszta ląduje na Łazienkowskiej.
Wisła nic z tego nie ma poza jakimis punktami w rankingu, o których już krązą legendy.. coś jak ranking FIFA i Gabon przed Polską, a Mali (co to jest to nie wiem) traci 6 miejsc do Brazylii
Z mojej strony tyle.. tematy Cupiała itp nie są na internet. Możecie rwać włosy z głowy, napisać kolejne 20 tyś komentarzy w tym temacie.. i nic Wam to nie da.