marcin19876 napisał(a):

|
Jeśli po wczorajszym meczu Cupiał nie zrobi porządku i nie wypieprzy kulawika to na 100% zostanie on do końca sezonu bo sam nie ma honoru by odejść.....
|
A po co go wypiepszac? Niech sobie stoi pod tą wiatą i wyłapuje symptomy lepszej gry.