nesta napisał(a):

|
Boją się żeby nie było powtórki z Maaskanta i Valxa jak zostawili im wolność transferową, po której teraz Wisła nie może złapać oddechu.
|
Nie chce mi się rozpisywać na ten temat po raz n-ty. Holenderski tandem nie zrobił takich transferów, jak by chciał. Gdyby w Myślenicach była taka wola, to dzisiaj Wisła mogłaby sobie dalej oddychać do woli, a Cupiał po jednym kaszlnięciu wsadził palec do gardła. Dusimy się własnymi rzygami i żółcią Cupiała, który chciał awansować do LM w rok i to po kosztach.