Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 15.04.2013, 11:12
_gucio_ napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem sędziowie nie popełnili żadnych błędów.
Po prostu wzorowo wykonali powierzone im zadanie, co potwierdził ich szef pan Przesmycki stwierdzeniem że żadnych kar nie będzie. Nie wolno karać pracownika za dobrze wykonaną pracę - za to można wylądować w sądzie.
A co jeśli całe przedsiębiorstwo (spółdzielnia), a co za tym idzie wszyscy jego pracownicy działają na szkodę innych ludzi? Trzeba sądzić całą tą firmę.
Odpowiedz cytując