Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23238
Stary 14.04.2013, 21:07
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Czy wedlug Ciebie w meczu Borussia- Malaga tez doszlo do drukarni? Odpowiedz.
Nie oglądałem, więc się nie wypowiadam.

Na pewno nie jest to jednak tak nierealne, jak sugerujesz. Ale ostatnie skandale z azjatyckimi mafiami bukmacherskimi jak widać niczego niektórych nie nauczyły... Ot, kilka artykułów, nagłówków. Było, minęło.

W tej sytuacji trudno mówić o pomyłce, bo to nie było kilka centymetrów, tylko kilkadziesiąt.

Nie jestem gościem który ma pretensje do sędziego o kilkucentymetrowy spalony, bo mam świadomość, że czasem po prostu nie ma możliwości tego wyłapać. Ale coś takiego?

Jestem przyzwyczajony do sędziowania pod Legię (jak kibice większości klubów w Polsce), ale teraz zgięli pałę.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Powiem wiecej Wolfy - nigdy nie było tak skręconego meczu w naszej lidze jak to co wczoraj!
Były gorsze. Tylko co z tego?
Nikt wam nie będzie bił braw po czymś takim. Bardzo dobrze że podniósł się krzyk, może przynajmniej żadnego z waszych rywali w najbliższym czasie tak ordynarnie nie zwałują.
Osobiście mam nadzieję, że tego mistrzostwa nie zdobędziecie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.04.2013 o godz. 21:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując