Bobek90 napisał(a):

|
Czy wedlug Ciebie w meczu Borussia- Malaga tez doszlo do drukarni? Odpowiedz.
|
Nie oglądałem, więc się nie wypowiadam.
Na pewno nie jest to jednak tak nierealne, jak sugerujesz. Ale ostatnie skandale z azjatyckimi mafiami bukmacherskimi jak widać niczego niektórych nie nauczyły... Ot, kilka artykułów, nagłówków. Było, minęło.
W tej sytuacji trudno mówić o pomyłce, bo to nie było kilka centymetrów, tylko kilkadziesiąt.
Nie jestem gościem który ma pretensje do sędziego o kilkucentymetrowy spalony, bo mam świadomość, że czasem po prostu nie ma możliwości tego wyłapać. Ale coś takiego?
Jestem przyzwyczajony do sędziowania pod Legię (jak kibice większości klubów w Polsce), ale teraz zgięli pałę.
0 22 napisał(a):

|
Powiem wiecej Wolfy - nigdy nie było tak skręconego meczu w naszej lidze jak to co wczoraj!
|
Były gorsze. Tylko co z tego?
Nikt wam nie będzie bił braw po czymś takim. Bardzo dobrze że podniósł się krzyk, może przynajmniej żadnego z waszych rywali w najbliższym czasie tak ordynarnie nie zwałują.
Osobiście mam nadzieję, że tego mistrzostwa nie zdobędziecie.