Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23204
Stary 13.04.2013, 04:27
konrad

Nie bede sie klocil dlaczego lepiej grac z Legia niz z Zawisza, nie bede sie tez klocil dlaczego w ekstraklasie koszty utrzymania klubu wzgledem 1 ligi wzrastaja.

Zapytam poprostu; moglbys napisac co takiego dadza ekstraklasie dwa kolejne zespoly pokroju Podbeskidzia?
Kluby beda mialy wiecej pieniedzy? Bedzie wiekszy poziom? Beda wieksze emocje?

W jakim aspekcie bedzie lepiej w stosunku do obecnego stanu?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 13.04.2013 o godz. 07:23.
Odpowiedz cytując