Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3837
Stary 12.04.2013, 16:15
Wiecie co? To jest 128 strona tematu "Smoleńsk 2010".
Chciałem zauważyć że tuż obok jest "Temat polityczny". Ale może tu jednak chodzi nie o katastrofę a o politykę?
Jeśli tak jest to dajecie się manipulować jak te przysłowiowe lemingi.

emj10 zamieścił MERYTORYCZNĄ wypowiedź na temat katastrofy i zamiast polemiki, która jest widać zbyt trudna zarzucacie temat tym upolitycznionym przekomarzaniem się. Dość tych bzdur! Macie temat obok tam wyzewnętrzniajcie swoje potrzeby udowadniania sobie racji.

Może jednak nie wszyscy z nas są ekspertami od katastrof lotniczych?
c.d.n.
Odpowiedz cytując