Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27073
Stary 12.04.2013, 12:49
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Witam. Mam pytanko. Był ktoś z Was ostatnio na szkoleniu do wojska. Trwa ono bodajże 4 miechy. Jak to wygląda? Co sie tam robi? Jak jest przydzielane miejsce odbywanie tej służby bo wiem że w Krakowie nie ma tych szkoleń..? Wszelkie informacje prosze na priv
Ponawiam.

Znacie jakies wywiady rozmówki z angielskiego czy wywiady gdzie można sie osłuchać języka i są też polskie napisy. Oczywiście wiem że przydaje się oglądanie filmów z oryginalnym dźwiękiem i napisami polskimi.
Za wszelkie sugestie bede wdzięczny.
Marcin
Odpowiedz cytując