Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 11.04.2013, 21:43
element napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie będzie prowadził klub, który ma zajmować 3 czy 5 miejsce w lidze. To nie w jego stylu i każdy o tym wie.
Będzie prowadził klub który będzie zajmował max 3, czy 5 miejsce od końca.Każdy o tym wie i to nie jest ironia tylko nieuchronna przyszłość.
Jacuś jeden człowiek , dziesięć funkcji, teraz najpewniej połączy się z innymi 'krezusami' by uwalić reformę ligi
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując