element napisał(a):

|
Przecież nie będzie prowadził klub, który ma zajmować 3 czy 5 miejsce w lidze. To nie w jego stylu i każdy o tym wie.
|
Będzie prowadził klub który będzie zajmował max 3, czy 5 miejsce od końca.Każdy o tym wie i to nie jest ironia tylko nieuchronna przyszłość.
Jacuś jeden człowiek , dziesięć funkcji, teraz najpewniej połączy się z innymi 'krezusami' by uwalić reformę ligi