Kaan napisał(a):

|
Przejmowania podań które są do niego adresowane. Tymczasem zbliżająca się piłka jest sygnałem dla Boguskiego że pora odpocząć kładąc się na murawie.
|
Tak jak pisałem, widziałem ostatnie 15 min i w tym czasie Boguski żadnej piłki nie stracił i wypracował Sobolowi dwa razy pozycję. Lepszego w końcówce nie było.
Oczywiście jego styl gry czyli próba gry do przodu wiąże się z ryzykiem straty albo faulu. Rozumiem, że można takich niuansów nie dostrzegać. Jednak lepszego piłkarsko zawodnika w Wiśle nie ma.
Każdy wie że 90 % skuteczności podania zależy od podającego, jak jest podanie o dupy to cudów się nie spodziewaj.
Niestety jak sie ma uprzedzenia to nawet dowód na dobre wyszkolenie jakim było podanie do Sarkiego można przedstawić tak żenująco jak to zrobiłeś.