Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
eloelo
Member
Od: 04.2013
Offline
#
3694
09.04.2013, 13:23
Drozd, w tej chwili rozmawiamy o tym jak Kaczyński nieudolnie próbuje wmówić każdemu, że to był zamach. Nie uciekaj od tego tematu. Napisz co o tym sądzisz
. To wątek o katastrofie o Smoleńsku.
eloelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eloelo
Znajdź inne posty napisane przez eloelo