Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 07.04.2013, 22:48
Żałosny mecz- na boisku jak i na trybunach. Tak jak Wojtas wyżej napisał. Był dziś ze mną znajomy,który bądź co bądź od 3 lat nie pojawiał się na meczu i nie mógł uwierzyć w co ta Wisła się zmieniła. Cień dawnej potęgi,a ze stadionu jak i z gry wieje chłodem.Smutno to mi jest jak pomyślę o ludziach,którzy w ostatnich czasach zaczęli kibicować Wiśle i nie mają odniesienia do dawnych,pięknych czasów jak sie jechało do Lubina i 7 goli pakowało lekką ręką.
Tak czy siak,z tym składem nic się nie zmieni i nie ma co się łudzić. Dostaniemy łomot od Śląska i ległej.
Może wreszcie ktoś się ....a mać obudzi w tym klubie i ustawi poprzeczkę na odpowiednio wysokim poziomie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 07.04.2013 o godz. 22:55.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując