FraMat napisał(a):

A nie będzie tak, że po 30 kwietnia automatycznie przepiszą mnie do nc+ z najdroższym pakietem? Bo teraz mam najdroższy w Cyfrze...
Czy mam gdziekolwiek gwarancję, że do 31 lipca zostanę na swoim pakiecie?
|
Na 10000% tak nie bedzie bo automatyczna migracja abonentow Cyfry nieobowiazuje i jest to informacja potwierdzona np tutaj:
wis.la/zhi6n
concedi napisał(a):

jestem klientem N - ki na kartę i w ten weekend zabrali już wszystkie kanały premium ale odblokowali wszystkie C+, ktoś wie na jak długo? Abonamentowcy też tego dostąpili?
|
Do konca miesiaca