Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 07.04.2013, 13:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A nie będzie tak, że po 30 kwietnia automatycznie przepiszą mnie do nc+ z najdroższym pakietem? Bo teraz mam najdroższy w Cyfrze...
Czy mam gdziekolwiek gwarancję, że do 31 lipca zostanę na swoim pakiecie?
Na 10000% tak nie bedzie bo automatyczna migracja abonentow Cyfry nieobowiazuje i jest to informacja potwierdzona np tutaj:
wis.la/zhi6n
concedi napisał(a):Wyświetl post
jestem klientem N - ki na kartę i w ten weekend zabrali już wszystkie kanały premium ale odblokowali wszystkie C+, ktoś wie na jak długo? Abonamentowcy też tego dostąpili?
Do konca miesiaca
Odpowiedz cytując