dulli78 napisał(a):

|
Przecież już teraz możesz wysłać pismo z rezygnacją z dalszego kontynuowania umowy po 31 lipca i masz święty spokój.
|
A nie będzie tak, że po 30 kwietnia automatycznie przepiszą mnie do nc+ z najdroższym pakietem? Bo teraz mam najdroższy w Cyfrze...
Wtedy zapłacę dużo drożej niż teraz. Dowiedziałem się, że ten najdroższy pakiet ze wszystkimi opcjami jakie mam, mógłby kosztować 249 zł zamiast 149 jakie mam teraz

Czy mam gdziekolwiek gwarancję, że do 31 lipca zostanę na swoim pakiecie?