Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 07.04.2013, 11:31
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Przecież już teraz możesz wysłać pismo z rezygnacją z dalszego kontynuowania umowy po 31 lipca i masz święty spokój.
A nie będzie tak, że po 30 kwietnia automatycznie przepiszą mnie do nc+ z najdroższym pakietem? Bo teraz mam najdroższy w Cyfrze...
Wtedy zapłacę dużo drożej niż teraz. Dowiedziałem się, że ten najdroższy pakiet ze wszystkimi opcjami jakie mam, mógłby kosztować 249 zł zamiast 149 jakie mam teraz

Czy mam gdziekolwiek gwarancję, że do 31 lipca zostanę na swoim pakiecie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując