|
ekstraklasa powinna zostać w takim kształcie jak teraz. zmiany powinny być w Pucharze Polski oraz w 1 lidz należy okroic 1 ligę do 16 zespołów. 2 ligę też zreformować. zlikwidować grupy. stworzyć jedna 2 ligę 20 zespołowa. jeśli chodzi o mecze najlepszych to niech maja miejsce w PP. Drużyny z 2 ligi z dokopotowanymi spadkowiczami
do lig amatorskich. zakładając że spadają 4 drużyny oraz oraz drużynami które zalapaly się na pudło w ligach amatorskich losujemy w pary teoretycznie 16 najlepszych drużyn jest rozstawione. zwycięzcy tych par grają z drużynami 1 ligi które są rozstawione. W następnej fazie do gry wchodzą drużyny ekstraklasy ktore oczywiście się rozstawione i potem automatycznie coraz mniej drużyn od 1/8 koniec rozstawien. daje to najlepszym drużyna 8 9 męczy o stawkę. zaostrzyć wymagania licencyjne.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|