Gwiaździsty napisał(a):

Tow. Putin zadecydował o budowie drugiej nitki gazociągu Jamał przez Polskę , a ryży udaje , że nic nie wie :
wis.la/mwf2l
|
No tak myslałem...to musiało byc pociagniete z mediów niezależnych inaczej...Wydzwiek tego czegos watpliwosci nie pozostawia, do zadumy nie zmusza, do głebszego zastanowienia równiez...wszystko podane na tacy tak jak trzeba...w wiadomym celu...