Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 03.04.2013, 11:26
Jezeli dzwoni do Was konsultant to rozmawiajcie tylko o ofercie, nie rozmawiajcie o niczym innym bo Oni gowno wiedzą.

miba napisał(a):Wyświetl post
i z dziś jeszcze rodzynek:
proszę się decydować teraz, lada moment kończy się promocja i jedyna oferta jaka pozostanie z pełnym pakietem to 199/249podupczeni?
Sami niech sobie płaca tyle. Dobre słowo - podupczeni
Odpowiedz cytując