Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 01.04.2013, 20:56
Dajcie spokój z tymi pucharami. Po obejrzeniu meczu, ten jeden punkt uważam za mega sukces. Lechia bezapelacyjnie powinna ten mecz wygrać. Kilka minut zrywu to za mało. Dawno nie widziałem takiej nieporadności i niedokładności. Przeżywałem coś takiego jak sam nie grałem w piłkę kilka miesięcy i przyszło mi zagrać ten pierwszy mecz po długiej przerwie. Tłumaczenia, że nie mogą trenować na trawie średnio wydaje mi się trafione. Jak ktoś jest zawodowym piłkarzem, kopiącym całe życie piłkę praktycznie w każdy dzień, to musi czuć piłkę.

Ale, żeby nie grymasić to przypomnę, że awansowaliśmy w tabeli
What's new?

Odpowiedz cytując