Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 31.03.2013, 15:31
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Legitka studencka czy uczniowska?
Studencka. Po prostu zapomniałem podbić i skapnąłem się niedawno, że przecież mi już termin upłynął. Ale rozumiem, że to muszę gdzieś donieść do ich głównej siedziby żeby im potem poświadczyć?

Co do kanarów to dokładnie, teraz jest masakra z nimi wszędzie.
Odpowiedz cytując