Konrad. napisał(a):

|
Legitka studencka czy uczniowska?
|
Studencka. Po prostu zapomniałem podbić i skapnąłem się niedawno, że przecież mi już termin upłynął. Ale rozumiem, że to muszę gdzieś donieść do ich głównej siedziby żeby im potem poświadczyć?
Co do kanarów to dokładnie, teraz jest masakra z nimi wszędzie.