Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2073
Stary 29.03.2013, 18:51
hunter napisał(a):Wyświetl post

Strona klubowa jest wizytówką klubu i jej sprawne prowadzenie jest mocnym punktem marketingowym. Prawdę mówiąc to nie bardzo wiem o co chodzi w tym, że wywala się osoby z ekipy prowadzącej (moim zdaniem) najlepszą oficjalną stronę klubową obok strony Legii.
Święte słowa hunter. Szacunek dla tych, którzy odchodzą, a wkładali swoje serducho, czas i pasję w jej tworzenie.
Powód: ek
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 29.03.2013 o godz. 18:53.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując