aNouc napisał(a):

A co ma wspolnego sprzataczka czy gosc piszacy relacje tekstowa z meczu do budowania potęgi?
zwolnili kgoos z biura prasowego? no to skonczy sie relacja z meczow i dobrze, wszyscy na stadion
|
Bez przesady.
Strona klubowa jest wizytówką klubu i jej sprawne prowadzenie jest mocnym punktem marketingowym. Prawdę mówiąc to nie bardzo wiem o co chodzi w tym, że wywala się osoby z ekipy prowadzącej (moim zdaniem) najlepszą oficjalną stronę klubową obok strony Legii.
Najwyraźniej burdel trwa w najlepsze.