Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2072
Stary 29.03.2013, 18:28
aNouc napisał(a):Wyświetl post
A co ma wspolnego sprzataczka czy gosc piszacy relacje tekstowa z meczu do budowania potęgi?

zwolnili kgoos z biura prasowego? no to skonczy sie relacja z meczow i dobrze, wszyscy na stadion
Bez przesady.

Strona klubowa jest wizytówką klubu i jej sprawne prowadzenie jest mocnym punktem marketingowym. Prawdę mówiąc to nie bardzo wiem o co chodzi w tym, że wywala się osoby z ekipy prowadzącej (moim zdaniem) najlepszą oficjalną stronę klubową obok strony Legii.

Najwyraźniej burdel trwa w najlepsze.
Odpowiedz cytując