Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22213
Stary 29.03.2013, 13:31
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie, od kiedy cudakowi i jego kamratom spadaja notowania coraz niżej pare osób na forum jest coraz bardziej nerwowych. Reakcja Szpenia po tekście o płatnych propagandystach na forach finansowanych przez POstkomunę - bezcenna. No i kubuś tez coraz bardziej nerwowy.
SmutnegoRomantyka pomijam bo forumowy kontrwywiad (czyli BBudowniczy) zrobił świetna robote wyłuskując tego magika. Widać, że rzucają ostatnie odwody czyli 16-latków do Volksturmu sieciowego .
Spokojnie to nie my jesteśmy przepłaceni ,tylko to wasza konstrukcja powoduje ,że wszędzie widzicie spiski ,podsłuchy ,agentów. Tak strasznie z tymi niewidzialnymi komuchami walczycie ,że sami ich coraz bardziej przypominacie , po prostu nie możecie uszanować tego ,że ktoś ma inne poglądy od was bez nazwania go ze jest przepłacony albo w inny sposób musicie go obrazić. Jak do tego dojdzie grzebanie w życiorysie ,kto był czyim dzadkiem to prezentujecie sami typowo komusze zagrywki. Po prostu nie dorośliście do demokracji ,wam by sie przydało jakies państwo gdzie wszyscy myślą tak samo ,na czele z wodzem Kaczyńskim , nikt by wam nie przeszkadzal ,żadne komuchy, Żydzi, cykliści , budowalibyście sobie dobrobyt, tylko obawiam sie ze na dłuzsza metę to by nie dało rady i w obliczu małych osiągnieć ,trzeba by było znowu znależć jakiś układ ,który rzekomo za wszystkim stoi
Ostatnio edytowane przez AS82 : 29.03.2013 o godz. 13:34.