Faktycznie, od kiedy cudakowi i jego kamratom spadaja notowania coraz niżej pare osób na forum jest coraz bardziej nerwowych. Reakcja Szpenia po tekście o płatnych propagandystach na forach finansowanych przez POstkomunę - bezcenna. No i kubuś tez coraz bardziej nerwowy.
SmutnegoRomantyka pomijam bo forumowy kontrwywiad (czyli BBudowniczy) zrobił świetna robote wyłuskując tego magika. Widać, że rzucają ostatnie odwody czyli 16-latków do Volksturmu sieciowego

.