mr_kwolf napisał(a):

...
Wymiękam. Naprawdę wymiękam. Czyli ogólnie zachęcasz do swoistego oszustwa podatkowego?
|
Gdzie masz w tym wypadku oszustwo? Otwieranie kolejnych firm i zawieszanie działalności po miesiącu to normalny proceder, który ma pokrycie w przepisach prawnych. VAT-owcy bawiący się w faktury z odroczonym terminem płatności wiedzą o co biega
