FraMat napisał(a):

Mam do sierpnia umowę na Canal+ Prestige HD + dekoder PVR Pace 500 za 149 zł.
Teraz na stronie ICA piszą mi, że za tę samą opcję muszę zapłacić 202 zł + 20 zł za dekoder.
Zwariowali?
Nie mogę dodzwonić się do BOKu... a listu też żadnego nie mam.
Muszę się śpieszyć?
|
Bez paniki. Po pierwsze, niech oni zadzwonią do Was, a nie Wy do nich.
Po drugie, mają obowiązek przysłać informację o zmianach w regulaminie (te nastąpią ze względu na zmianę programową platformy). W tym piśmie otrzymacie informacje o możliwości rozwiązania umowy ze względu na zmianę jej warunków. Jeśli nie zgadzacie się na nową ofertę, piszecie wypowiedzenie i je wysyłacie. Natomiast jeśli dobrze rozumiem przekaz NC+, to brak odpowiedzi na ich pismo traktują jako przystanie na nowe warunki i oznacza automatyczną migrację do tego nowego potworka...