|
Moderator
Offline
|
#270

27.03.2013, 13:11
|
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a): 
|
P.S dziś zapytałem konsultanta o wymiane na nowy dekoder (jestem w n) i mi powiedział, że narazie nie jest to możliwe bo jest za duże zamieszanie w związku z tym ze abonamenci c+ MUSZĄ wymienić dekodery.
|
nie muszą
10znaków
|
|