Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 27.03.2013, 13:11
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
P.S dziś zapytałem konsultanta o wymiane na nowy dekoder (jestem w n) i mi powiedział, że narazie nie jest to możliwe bo jest za duże zamieszanie w związku z tym ze abonamenci c+ MUSZĄ wymienić dekodery.
nie muszą

10znaków
Odpowiedz cytując