Kolumbus napisał(a):

wis.la/pa4rl
Pytanie brzmi jak nazywa sie ten kawalek ktory babka oglada w TV w podanym fragmencie?
|
http://www.youtube.com/watch?v=xGZauARZOVk
w ramach rewanżu rzuć okiem na mojego posta wyżej

Może któryś z Twoich znajomych był, mógłbyś zasięgnąć języka?
Podziękował