Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 26.03.2013, 18:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moim skromnym zdaniem to wszystko sprowadza się do tego, że w tej kadrze nikomu nie zależy. Nie ma głodu zwycięstwa, nie ma głodu chwytania przeciwnika za gardło, nie ma głodu pokazania się, nie ma mentalności wojowników, zawodnicy nie odczuwają potrzeby wygrania tych eliminacji. Ot, przychodzą sobie do pracy, coś tam pokopią, ale bez jakiegoś przekonania.
Wina selekcjonera? Pewnie częściowo tak. Ale i zmanierowania większości kadrowiczów.
Otóż to, podpisuję się pod tym w całości. Dodałbym jeszcze, że ma to trochę związek z tym, że nasi reprezentanci nie bardzo ufają sobie na wzajem, nie bardzo wierzą w to, że razem mogą coś osiągnąć, że jest sens się starać. Nie ma w tej drużynie ani krzty ducha. No i to zmanierowanie po czasach Smudy może być już niestety nieodwracalne.
Odpowiedz cytując