Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8162
Stary 26.03.2013, 16:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moim skromnym zdaniem to wszystko sprowadza się do tego, że w tej kadrze nikomu nie zależy. Nie ma głodu zwycięstwa, nie ma głodu chwytania przeciwnika za gardło, nie ma głodu pokazania się, nie ma mentalności wojowników, zawodnicy nie odczuwają potrzeby wygrania tych eliminacji. Ot, przychodzą sobie do pracy, coś tam pokopią, ale bez jakiegoś przekonania.
Wina selekcjonera? Pewnie częściowo tak. Ale i zmanierowania większości kadrowiczów.
A kiedy tak się dzieje? Wtedy kiedy jeden z drugim ma pewność że i tak kolejne powołanie dostanie. Czyż nie? I znów dochodzimy do trenera i metod selekcji.

Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego my nie mozemy grac tak jak Bulgaria czy Bosnia?! Dlaczego?! Kuzwa, bo maja chwilowy okres konia, tak jak my mielismy gdy ogrywalismy Portugalie 2:1. Dlaczego wtedy moglismy wygrac z Portugalia a teraz nie?! Dlaczego?!

P.S
Ale Fornalik to dupa a nie fachowiec. Wprawdzie lepszy od Smudy, ale... wciaz polska mysl szkoleniowa.

Wywalic, zatrudnic zagranicznego fachowca i budowac druzyne na el. EURO 2016.
Bo wtedy mieliśmy trenera, który każdemu potrafił powiedzieć co ma robić, a celem było zwycięstwo.

Wiadomo że obcy trener ma swoje plusy, ale na dziś brałbym Kaspra albo Nowaka.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.03.2013 o godz. 16:50.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując