dulli78 napisał(a):

|
Zauważcie, że trener Ukraińców nie miał żadnych problemów z posadzeniem na ławce ich największej gwiazdy Tymoszczuka.
|
Który siedzi na ławce w klubie. Za to nasz miał problem z posadzeniem nie grającego od pół roku Wasilewskiego...