Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22068
Stary 23.03.2013, 00:04
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
AS82- lepiej pomyśl co zrobisz gdy okaże się, że Bóg istnieje bo wtedy może być już za późno na nawrócenie, lepiej pomyśleć nad tym za życia ...

A o Kościół się nie martw, poradział sobie przed wiekami, poradzi sobie i teraz

Z tego co widze, to AS82 odnosil sie raczej do Kosciola a nie do wiary w Boga.
A jak sobie KK "radzil" to chyba lepiej nie przypominac...z Biblia mialo to raczej niewiele wspolnego...i to jest wlasnie podstawowy problem KK.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...