hubert.fan napisał(a):

AS82- lepiej pomyśl co zrobisz gdy okaże się, że Bóg istnieje bo wtedy może być już za późno na nawrócenie, lepiej pomyśleć nad tym za życia ...
A o Kościół się nie martw, poradział sobie przed wiekami, poradzi sobie i teraz
|
Z tego co widze, to AS82 odnosil sie raczej do Kosciola a nie do wiary w Boga.
A jak sobie KK "radzil" to chyba lepiej nie przypominac...z Biblia mialo to raczej niewiele wspolnego...i to jest wlasnie podstawowy problem KK.