Szpen napisał(a):

|
na prawie sie nie znam, więc cięzko mi się odnieść do samego zapisu. Wiem jednak dlaczego wprowadzają tą nowelizację.
|
No co Ty, to jest coś na czym się nie znasz?
Szpen napisał(a):
|
"Ma to ukrucić nie płacenie podatku VAT przez mafir paliwową i handlującą stalą, którą sprowadzają z zagranicy, a póxniej przez firmy słupy sprzedają na rynku."
|
Nic nie ukróci. Kontrowersyjne zapisy biją nie w mafię paliwową, tylko w kupującego.
Szpen napisał(a):
|
"Firma po transakcji znika, a VAT zgarnia. Gdzieś czytałem że na samej stali rok w rok 600 mln zł przechodzi tą drogą."
|
No widzisz, blisko, coraz bliżej.Firma sobie znika,a ustawa sprawi że te 600 mln zł będzie można ściągnąć od niczego nie świadomego klienta. Państwo syte i oszust cały. Za wszystko zapłaci niczego nieświadomy Pan Staszek, któremu przyszło do głowy coś sobie wybudować i kupić trochę stali zbrojeniowej.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Są wyniki sprzedaży tygodników za styczeń 2013 r. Oczywiście zachwyt muszą wzbudzić działania P. Hajdarowicza - co się nie tknie, to ... Sprzedaż Uważam Rze : styczeń 2012 r. - ok 129 000, sprzedaż styczeń 2013 r. - ok 29 000.
Za to dwa nowe tygodniki powstałe dzięki Hajdarowiczowi tj DoRzeczy i WSieci idą łeb w łeb: po ok 120 000 szt. Chciał Hajdarowicz odciąć łeb "hydrze", a tu dwa nowe odrosły
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul...eczy-leb-w-leb
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul...eczy-leb-w-leb
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"