Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22055
Stary 22.03.2013, 12:43
hunter napisał(a):Wyświetl post
Panowie AS82 i Szpen. Przestańcie się kompromitować i odpowiedzcie z łaski swojej na nowe rządowe pomysły dotyczące inwigilacji kont obywateli i zbiorowej odpowiedzialności, gdy jedna strona okaże się nieuczciwa.

Dosyć pier*olenia. Raz w życiu spróbujcie napisać coś merytorycznego.
obecny.

jak rozmawiać merytorycznie z kims, kto nie ma pojecia o zasadach ekonomii?

hunter napisał(a):Wyświetl post
To co, porozmawiamy o deficycie?
Nie z Tobą.


BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Może jednak usłyszymy słowo komentarza o propozycji Platformy:

"Podatnik, o którym mowa w art.105a, odpowiada solidarnie całym swoim majątkiem za zaległości podatkowe podmiotu dokonującego dostawy towarów."
na prawie sie nie znam, więc cięzko mi się odnieść do samego zapisu. Wiem jednak dlaczego wprowadzają tą nowelizację. Ostatnio było o tym głośno. Ma to ukrucić nie płacenie podatku VAT przez mafir paliwową i handlującą stalą, którą sprowadzają z zagranicy, a póxniej przez firmy słupy sprzedają na rynku. Firma po transakcji znika, a VAT zgarnia. Gdzieś czytałem że na samej stali rok w rok 600 mln zł przechodzi tą drogą.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 22.03.2013 o godz. 12:49.