Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15029
Stary 22.03.2013, 01:16
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Christov, o kurde, już zapomniałem że u nas coś takiego było. Genkova uważam akurat za jednego z lepszych napastników w erze Cupiała. Wiadomo, że nie może się równać z Żurawskim, Frankowskim, Brożkiem i Kuźbą, ale patrząc na Betony i inne Radovanovicie to mógłbym go zaliczyć do pierwszej 10. napastników
Zgoda, ale mówimy o Genkovie tym z jego początków w Wiśle. Zobaczcie sobie mecze z roku kalendarzowego 2011 - nie ten Genkov co teraz, wtedy był bardzo szybki i każdym wejściem stwarzał groźną sytuację bramkową. A ostatnią jesienią Genkov to był cień tego dawnego Genkova.
Odpowiedz cytując