Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22036
Stary 21.03.2013, 21:25
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
AS82- lepiej pomyśl co zrobisz gdy okaże się, że Bóg istnieje bo wtedy może być już za późno na nawrócenie, lepiej pomyśleć nad tym za życia ...

A o Kościół się nie martw, poradział sobie przed wiekami, poradzi sobie i teraz
Jak istnieje Bóg ,to chyba sie łapie za głowe co wyrabiała i wyrabia hierarchia kościelna w jego imieniu , także się nie boje ,bo stoje po właściwej stronie mocy .
Co do radzenia sobie Kościoła ,to sie nie martwie , ale na zachodzie Europy ,już mają bliżej niż dalej , w Polsce oczywiście laicyzacja idzie znacznie wolniej bo Kościół ma nadal ogromny wpływ ,ale sądze ,że jeśli nie za pare to za paredziesiat lat z Polską się stanie to samo co sie stało z Hiszpania czy Irlandia.